سیاست حفظ حریم خصوصی

اطلاعیه حقوقی و سیاست حفظ حریم خصوصی

بند سریع

این پلتفرم به شما یادآوری می کند: لطفاً قبل از استفاده از خدمات پلتفرم این بیانیه را به دقت بخوانید و درک کنید.

محدودیت مسئولیت

ما مسئول محتوای آپلودهای خود در چارچوب قانونی هستیم. ما مسئولیتی در قبال اظهارات خود کاربران نداریم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران احترام می گذاریم. هنگامی که از خدمات ارائه شده توسط پلت فرم استفاده می کنید، ما اطلاعات شخصی شما را مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی جمع آوری، استفاده و به اشتراک می گذاریم. این سیاست حفظ حریم خصوصی شامل شرایط ما برای جمع آوری، ذخیره سازی، استفاده، اشتراک گذاری و حفاظت از اطلاعات شخصی شما است. توصیه می کنیم این خط مشی را به طور کامل مطالعه کنید تا به شما در درک نحوه حفظ حریم خصوصی خود کمک کند. اگر در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی سوالی دارید، می توانید از طریق اطلاعات تماس منتشر شده در پلتفرم با ما تماس بگیرید. اگر با محتوای این سیاست حفظ حریم خصوصی موافق نیستید، فوراً استفاده از خدمات پلتفرم را متوقف خواهید کرد. با ادامه استفاده از هر یک از خدمات این پلتفرم، موافقت می کنید که ما به طور قانونی اطلاعات شما را مطابق با این

حفاظت از اطلاعات شخصی شما

به منظور محافظت از امنیت اطلاعات شما، ما در تلاش هستیم تا تمام اقدامات امنیتی معقول را برای محافظت از اطلاعات شما، در صورت نشت اطلاعات، آسیب یا از دست دادن، از جمله اما نه محدود به SSL، ذخیره سازی رمزگذاری اطلاعات، کنترل دسترسی به مرکز داده انجام دهیم. همچنین ما به شدت کارمندان یا برون سپاری هایی را که ممکن است در معرض اطلاعات شما قرار گیرند، مدیریت کنید، از جمله امضای قراردادهای محرمانه با آنها، گرفتن کنترل های مختلف اختیارات بسته به موقعیت، و نظارت بر عملیات آنها.

حفاظت جزئی

ما به حفاظت از اطلاعات شخصی خردسالان اهمیت می دهیم. اگر خردسال هستید، پیشنهاد می‌کنیم از قیم خود بخواهید که این سیاست حفظ حریم خصوصی را به دقت مطالعه کند و از خدمات ما استفاده کند یا اطلاعاتی را با فرض کسب رضایت قیم در اختیار ما قرار دهد.